Grafika

Kaip keisis optimizavimas paieškos sistemoms 2023'aisiais.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra nuolat besikeičianti sritis, kurioje reikia nuolat prisitaikyti, kad išliktumėte priekyje. Artėjant 2023 m., yra keletas SEO tendencijų, kurios, kaip tikimasi, ateinančiais metais formuos šią pramonės šaką. Todėl aptarsime SEO rinkos ateitį, dabartines naujoves ir pateiksime įžvalgų, kaip įmonės gali optimizuoti savo svetaines savarankiškai arba padedamos SEO specialistų.

Plačiau
Optimizavimo procesas

SEO faktai, metodai, įrankiai ir perspektyvos

Optimizavimas paieškos sistemoms, kitaip dar vadinamas SEO - tai svetainės optimizavimas siekiant padidinti jos matomumą ir reitingą internetinės paieškos rezultatų puslapiuose (SERP). Ji apima įvairius metodus, kuriais siekiama pagerinti svetainės turinio, struktūros ir nuorodų kokybę bei aktualumą, kad ji taptų patrauklesnė paieškos sistemoms.

Plačiau

Prasidėjo SEO kovos

Senolių išmintis byloja, kad kelias į vyro širdį vedą per skrandį - IT specialistų išmintis byloje, kad tiesiausias kelias iki klientų yra per paieškos sistemas. Todėl nieko keisto, kad SEO paslaugų rinka nuolatos auga. Auga ne tik paklausa, bet ir pasiūla. Šiuo metu beveik kiekviena svetainių kūrimo paslaugas Lietuvoje teikianti įmonė papildomai savo klientams siūlo ir optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) paslaugas. Mažą to dar yra ir tūkstančiai BLOGerių, Webmasterių ir kitų daugiau ar mažiau iš interneto svetainių pragyvenančiu ar tiesiog jas hobiu laikančių žmonių. Taigi tam, kad išsiaiškinti kas yra tikrai geri o kas tik daug šneka, reikia imti ir vyriškai (moterys neįsižeiskite, tai tik posakis) suremti pečius. Šiam reikalui uzdarbis.lt antrus metus iš eilės organizuoja SEO konkursą. Antrą kartą ten dalyvausiu ir aš.

skaityti daugiau

Startuoja didžiausias Lietuvoje, internetinis židinių katalogas

Visiems tiems kam patinka leisti jaukų žiemos vakarą prie rusenančio židinio, ugniakurų pardavėjams ir pirkėjams turime puikią naujieną. Jau veikia naujas webzo.lt įgyvendintas interneto projektas 1000zidiniu.lt. Tai pirmoji ir didžiausia tokio pobūdžio internetinė svetainė, kurios tikslas ne tik informuoti, bet ir suburti vartotojų bei paslaugas teikiančių meistrų bendruomenę.

skaityti daugiau

Kaip webzo.lt su lrytas.lt bendravo...

Prieš savaitę vykusi interneto konferencija Login 2011 sutraukė nemažą skaičių interneto entuziastų, programuotojų, reklamos specialistų ir šiaip smalsių žmonių. Buvau ten ir aš. Spalvingi pranešimai, turiningos diskusijos, įdomūs kolegos ir pašnekovai. Įspūdžiu nemažai, todėl suguldžiau savo mintis į nediduką straipsnį, kurį nusprendžiau pasiūlyti keliems naujienų portalams. Ne paslaptis, kad naujienų portalai talpina ne tik jų žurnalistų pateikiamus straipsnius, bet mielai priima ir nepriklausimų apžvalgininkų rašinius.

skaityti daugiau

Login 2011: ne apie internetą, o apie progresą

Kovo 17-18 dienomis vykusi interneto konferencija Login 2011 pritraukė gausų būrį interneto entuziastų, programuotojų, tinklaraštininkų, interneto reklamos specialistų. Renginį aplankė per 2500 žmonių. Įkvepiantys pranešimai, turiningos dirbtuvės, interaktyvios pramogos ir aktualios diskusijos – tai pagrindiniai konferencijos akcentai. „Ši konferencija ne apie internetą, ji apie progresą“, - sakė konferencijos sumanytojas ir rengėjas A. Rogoznyj. Internetas yra mobilus, saugus, socialus ir nuostabus – teigė Login 2011 organizatoriai ir konferencijos dalyviams siūlė susipažinti su interneto mobiliuosiuose telefonuose galimybėmis, privatumo pažeidimais tinkle ir piratavimu, socialinių tinklų spąstais bei siekiu, kad internetą kurtume tokį, kuris būtų geresnis mums visiems. 40 pranešėjų pristatė savo požiūrį ir mintis apie internetą, kokį turime dabar ir pasidalino savo vizijomis apie tai, koks internetas turėtų būti bei kaip turime to siekti.

skaityti daugiau