Startuoja didžiausias Lietuvoje, internetinis židinių katalogas

Visiems tiems kam patinka leisti jaukų žiemos vakarą prie rusenančio židinio, ugniakurų pardavėjams ir pirkėjams turime puikią naujieną. Jau veikia naujas webzo.lt įgyvendintas interneto projektas 1000zidiniu.lt. Tai pirmoji ir didžiausia tokio pobūdžio internetinė svetainė, kurios tikslas ne tik informuoti, bet ir suburti vartotojų bei paslaugas teikiančių meistrų bendruomenę.

1000zidiniu.lt yra pirmasis Lietuvos virtualioje erdvėje projektas, kurio pagrindinė tematika – židiniai. Projekto autoriai siekia sukurti malonią aplinką bendravimui. Iki šiol, norint gauti informacijos apie židinių ar ugniakurų įrengimą, tekdavo informacijos ieškoti interneto platybėse ar kreiptis tiesiogiai į pardavėją. Projekto 1000zidiniu.lt kūrėjai siekia visą aktualią informaciją pateikti aiškiai ir vienoje vietoje. Dėl šios priežasties tinklapyje yra pateikiama aktuali informacija apie ugniakurus bei sukurtas diskusijų forumas ir skelbimų lenta. Projektas yra unikalus dar ir tuo, jog jame ne tik pateikiama naudinga informacija, tačiau ugniakurų turėtojai gali keistis patirtimi ir dalintis įspūdžiais. Pardavėjai taip pat gali pateikti aktualią informaciją apie savo siūlomus gaminius.

Tačiau ir tai dar ne viskas. 1000zidiniu.lt ne tik suburs bendruomenę, kuri domisi židiniais, ugniakurais, krosnelėmis ar židinių priedais, bet taip pat veikia kaip internetinis prekių katalogas, pateikiantis naujausią informaciją apie židnius, ukniakurus ir kitas susijusias prekes. Čia galima rasti ne tik informaciją apie tai kokie židiniai, krosnelės, ugniakurai, kaminai ar židinių priedai yra populiariausi ar labiausiai mėgstami klientų, bet ir netikėtų bei originalių sprendimų, padėsiančių įsirengti židinį Jūsų namuose pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius.