Reklama internete | AdWords | Reklama Facebook

Reklama internete gali būti formuojama naudojantis įvairiomis priemonėmis. Labai svarbu turėti reprezentacinę ir vartotojui patrauklią interneto svetainę, SEO taip pat gali būti kaip viena iš reklamos priemonė. Reklama internete labai dažnai realizuojama perkant reklaminį plotą (banerius) didelį lankomumą turinčiose svetainėse, perkami reklamos parodymai Google AdWords ar kitose reklamos sistemoje.

Iš esmės, reklama internete turi labai daug naujų aspektų, lyginant su tradicinėmis reklamos priemonėmis, todėl tinkamai reklamos kampanijai suformuoti reikalingi gerai savo darbą išmanantys internetinės reklamos specialistai, kurie geba pasiekti rezultatus efektyviausiai išnaudodami visus prieinamus resursus.reklama internete

Reklamuodamiesi populiariausioje pasaulyje reklamos sistemoje "Google AdWords" Jūs mokate tik už tuos lankytojus, kurie paspaudę Jūsų reklaminę nuorodą, atkeliauja į Jūsų svetainę. Taip išvengiama nereikalingų išlaidų už beprasmius banerių (reklaminių skydelių) rodymus žmonėms, kuriems Jūsų paslauga visiškai nerūpi.

Google.com yra labiausiai lankomas tinklapis pasaulyje, o google.lt yra lankomiausia svetainė Lietuvoje (http://www.alexa.com/topsites/countries/LT). "Google AdWords" Jums suteikia galimybę reklamuotis ne tik šiuose svetainėse, bet taip pat ir Google partnerių internetiniuose puslapiuose.

Kaip mes galime Jums padėti?

  • Mes parinksime tinkamiausius raktažodžius Jūsų svetainei.
  • Padėsime sukurti reklaminius tekstus bei banerius (reklaminius skydelius).
  • Mes organizuosime, seksime bei optimizuosime Jūsų reklaminę kampaniją.
  • Pateiksime pilną ataskaitą apie Jūsų reklamos kompaniją (kiek reklaminių skydelių buvo parodyta, kiek jų buvo paspausta, bei kiek kiekvienas paspaudimas Jums kainavo).

Kiek tai kainuoja?

Adwords reklaminės kompanijos administravimo kaina priklauso nuo mėnesinio biudžeto, vidutiniškai nuo 100€/mėn. Reklamos kampanijos mėnesinį, bei dienos biudžetą nusistato pats klientas, priklausomai nuo esamų poreikių bei galimybių. Lygiai tos pačios sąlygos galioja ir reklamai populiariausiame pasaulyje socialiniame tinklapyje, Facebook.

Norėdami sužinoti kiek kainuotų reklama specializuotose internetiniuose projektuose bei mūsų partnerių puslapiuose, susisiekite su mumis.