Interneto svetainių kūrimas | Interneto puslapių kūrimas

Webzo.lt komanda turi ilgametę patirtį interneto svetainių kūrimo srityje, todėl savo klientams galime pasiūlyti tinkamą produktą už konkurencingą kainą. Visos mūsų sukuriamos interneto svetainės yra su turinio valdymo sistemą (TVS), kurios pagalba lengvai ir greitai galėsite keisti savo interneto svetainės turinį, taip pat ir mobiliąja versija, bei kitomis svarbiausiomis funkcijomis

Kodėl reikalinga interneto svetainė?interneto svetaines

Šiuolaikinei įmonei reprezentacinė interneto svetainė jau nebėra prabangos elementas - tai toks pats savaime suprantamas dalykas kaip vizitinė kortelė ar įmonės logotipas. Interneto svetainės pagalba klientai ar verslo partneriai lengvai ir greitai gali rasti juos dominančią informaciją apie Jūsų įmonę bei jos teikiamas paslaugas.

Įmonės tinklapis - tai lyg niekada nepavargstantis darbuotojas, kuris dirba 24 valandas per parą bei 7 dienas per savaitę, o jo išlaikymas gali atsieiti vos keliasdešimt eurų per metus.

6 priežastys kodėl Jums reikalinga interneto svetainė:

  • Reprezentacinė funkcija - informacija apie Jūsų įmonę, teikiamas paslaugas ar parduodamą produktą bus prieinama didžiulei auditorijai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
  • Interneto marketingas - turint interneto svetainę atsiveria naujos galimybės marketingui: socialiniai tinklai, el.pašto marketingas, diskusijos tikslinės auditorijos forumuose ir daug kitų būdų.
  • Pigi reklama - reklama internete yra viena efektyviausių reklamos rūšių, tačiau taip pat ir viena iš pigiausių. Reklama internete pasižymi dar ir tuo, kad ją galima orientuoti išskirtinai tik į tikslinį Jūsų klientą.
  • Konkurencingumas - interneto svetainė padeda lengviau konkuruoti su kolegomis. Ypač, jei svetainė ne tik guli serveryje, bet su ja dirbama išnaudojant visas įmanomas galimybes (ką tik minėti marketingas ir reklama).
  • Tai globalu - interneto svetainę pasiekia kur kas platesnė auditorija, nei "tikro pasaulio" ofisą ar parduotuvę. Tai yra lengviausias būdas prisistatyti užsienio partneriams.
  • Pelnas - pati svarbiausia priežastis be abejo yra pelnas. Svetainė pritraukia naujus klientus, kurie generuoja pelną ir verčia įmonės pasaulį suktis.

Interneto svetainių kūrimas, geriausiomis sąlygomis!